Straciły Panowanie Nad Sobą Takiej Kłótni W Tym Programie Jeszcze Nie Było Mistrzowskie Cięcie

 
 
 
cover

Welcome to listen to the song "Straciły Panowanie Nad Sobą Takiej Kłótni W Tym Programie Jeszcze Nie Było Mistrzowskie Cięcie". If this song is the copyright belongs to you, please send a DMCA removal request by e-mail to: , we will process at least 72 hours after we received your mail. For fast report of DMCA removal, you can report by click DMCA Report button below.
Download Full Album songs For Android Straciły Panowanie Nad Sobą Takiej Kłótni W Tym Programie Jeszcze Nie Było Mistrzowskie Cięcie Fast Download

Title : Straciły panowanie nad sobą! Takiej kłótni w tym programie jeszcze nie było [Mistrzowskie cięcie]
Description : Oglądaj "Mistrzowskie cięcie" w TVN Style w soboty o 14:45 oraz w Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/mistrzowskie-ciecie-odcinki,6319/odcinek-5,S02E05,106401
Subskrybuj kanał TVN Style: /channel/UCJ_qq-91XTS_0ryOUCm3VoA?sub_confirmation=1
Były łzy wzruszenia i wybuchy radości - tak na widok rodziny i bliskich zareagowali uczestnicy "Mistrzowskiego cięcia". Czy emocje nie przeszkodziły im w realizacji jednego z najtrudniejszych zadań drugiej edycji?

Który z fryzjerów miał na fotelu najtrudniejszego, a kto najbardziej ugodowego klienta? Jak jury – czyli Maciej Maniewski, Alicja Napiórkowska i Michał Piróg oceni pracę fryzjerów? I czy tym razem z programem pożegna się jeden czy może więcej uczestników?
Download as MP3 | Download as MP4 | Fast Download
Top