Sonda Promienie Informacji

 
 
 
cover

Welcome to listen to the song "Sonda Promienie Informacji". If this song is the copyright belongs to you, please send a DMCA removal request by e-mail to: , we will process at least 72 hours after we received your mail. For fast report of DMCA removal, you can report by click DMCA Report button below.
Download Full Album songs For Android Sonda Promienie Informacji Fast Download

Title : Sonda - Promienie Informacji
Description : Sonda -- popularnonaukowy program telewizyjny nadawany przez Telewizję Polską w latach 1977--1989.
Prowadzony był przez Zdzisława Kamińskiego i Andrzeja Kurka, a współtworzony przez Marka Siudyma oraz przez kilka lat również przez Tomasza Pycia. Emisja nowych odcinków została zakończona we wrześniu 1989 roku z powodu śmierci obu prowadzących, którzy zginęli w wypadku samochodowym pod Raciborzem.
Według dostępnych (m.in. dzięki Tomaszowi Pyciowi) zapisów, na antenie ukazało się prawie pięćset programów premierowych. Łącznie z powtórzeniami i programami zrealizowanymi po wrześniu 1989 r., ukazało się ponad 560 programów. Brak taśmy w ówczesnej telewizji spowodował wykasowanie wielu odcinków programu − szczególnie tych najstarszych. Zapisy zostały utracone bezpowrotnie.
Program emitowano początkowo w czwartki o godzinie 17.50; począwszy od 3 października 1978 (odcinek "Zanim zjawi się płomień") był emitowany we wtorki o tej samej godzinie.
Download as MP3 | Download as MP4 | Fast Download
Top