Pałac W Rozalinie Musiały Opuścić Dwie Dziewczyny Projekt Lady

 
 
 
cover

Welcome to listen to the song "Pałac W Rozalinie Musiały Opuścić Dwie Dziewczyny Projekt Lady". If this song is the copyright belongs to you, please send a DMCA removal request by e-mail to: , we will process at least 72 hours after we received your mail. For fast report of DMCA removal, you can report by click DMCA Report button below.
Download Full Album songs For Android Pałac W Rozalinie Musiały Opuścić Dwie Dziewczyny Projekt Lady Fast Download

Title : Pałac w Rozalinie musiały opuścić dwie dziewczyny! [Projekt Lady]
Description : Oglądaj "Projekt Lady" w poniedziałek o 21:30 w TVN oraz w player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/projekt-lady-odcinki,4554/odcinek-7,S03E07,105681
Subskrybuj: /user/tvnpl?sub_confirmation=1
Street art, rzeźba teatr - uczestniczki "Projekt Lady" odkryją świat, który do tej pory był im zupełnie obcy. Dzięki obcowaniu ze sztuką, poszerzą swoje horyzonty. Dzięki przygotowanym dla nich aktywnościom, każda z dziewcząt będzie mogła poczuć się jak prawdziwy artysta, wyrazić siebie i dać ujście długo skrywanym emocjom.

Z okazji "ukulturalniania" uczestniczek, mentorka Irena zarządzi tydzień bez przeklinania! Czy wszystkie pretendentki do tytułu damy będą umiały się podporządkować? Czy też w Pałacu w Rozalinie nagle zapanuje niezręczna cisza?

Jako, że sztuka ma wiele twarzy, na początek dziewczęta zetkną się ze sztuką uliczną. Będą mogły puścić wodze fantazji i stworzyć mural. Przy okazji dowiedzą się paru nowych rzeczy o sobie samych. Po streetartowej przygodzie, uczestniczki będą miały lekcję rzeźbiarstwa. I o ile ze sztuką uliczną zetknęły się niejednokrotnie, o tyle tworzenie rzeźb jest im zupełnie obce. Żeby tego było mało, będą musiały wyrzeźbić akt, do którego pozować im będzie para nagich modeli. To będzie dla dziewcząt prawdziwy szok.

W międzyczasie okazało się, że niektóre z kandydatek na damy nigdy nie były w teatrze lub kojarzą go z nudą. Jednak wizyta w teatrze improwizacji skutecznie odmieni to zdanie. Uczestniczki nie tylko zasiądą na widowni, ale same staną na scenie. Która z nich poczuje się na niej najlepiej?

Dla dziewcząt minęły już dwa miesiące z dala od domu i bliskich. Niektóre z nich, przytłoczone ogromem wyzwań i tęsknotą za domem, myślą o dobrowolnym opuszczeniu programu. Czy dojdzie do tego w tym odcinku?
Download as MP3 | Download as MP4 | Fast Download
Top